Гетьману-землякові

Без перебільшення знакова подія відбулася в Коропі. Неподалік від регіонального історико-археологічного музею урочисто відкрили пам’ятний знак Дем’яну Ігнатовичу (Многогрішному) – гетьману Лівобережної України. Знак на камені з’явився з нагоди 350-річчя проголошення його гетьманом. За свідченням істориків, Многогрішний – уродженець Коропа.

Ініціатива встановлення пам’ятної дошки належить коропській інтелігенції та органам місцевого самоврядування. Активну участь у заходах взяли школярі, працівники культури. Тематичні екскурсії у музей райцентру зібрали немало охочих почитати витяги з Універсалу гетьмана Многогрішного 1669 року, де йдеться про даровані привілеї саме місту Коропу.

Фото сайту селищної ради

Гетьману-землякові
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)