СБУ перевіряє рахунки «Батьківщини». Розслідують пожертви партії

Печерський райсуд Києва надав Службі безпеки України доступ до інформації про рахунки партії «Батьківщина» у Мегабанку, що розташований у Харкові. Про це повідомив theБабель.

Рішення ухвалили 5 березня. Суд надав доступ до речей і документів, які перебувають у володінні Мегабанку, і дозволив їх вилучити в межах розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу.

Виходячи з тексту ухвали, під час перевірки Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) встановило, що невідомі особи в 2018 році перерахували від імені жителів Одеської та Черкаської областей на рахунок «Батьківщини» понад 3,5 млн грн.

СБУ встановило, що внески робилися через рахунок ПриватБанку на рахунок партії, відкритий у Мегабанку. На підставі цього суд, зокрема, дозволив доступ до виписок руху коштів по рахунку «Батьківщини» у цьому банку за період з 1 червня 2018 по 4 березня 2019 року, а також до документів про здійснення внесків на користь партії.

Наприкінці лютого журналісти Bihus.Info оприлюднили розслідування про донорів «Батьківщини». Виявилося, що велика кількість підставних людей перераховували партії сотні тисяч гривень, працюючи на низькооплачуваній роботі. У відповідь лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пояснила, що пожертви робили підприємці через своїх родичів через страх «репресій».

СБУ перевіряє рахунки «Батьківщини». Розслідують пожертви партії
Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сільські бодібілдери

Бодібілдінг на селі

Стару занедбану хату перетворили на тренажерну залу. В таких умовах нарощують м’язи юнаки у поліському селі Бірки, що в Любешівському районі. Хлопці розповіли журналістам Суспільного, що не хотіли чекати, доки їм хтось допоможе і зробили знаряддя для спорту власноруч. Як відбуваються тренування у столітній будівлі – дивіться у відео. Більше тексту за посиланням https://vo.suspilne.media/news/10171

Опубліковано UA: Волинь Середа, 13 лютого 2019 р.

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)