Ведучий “Євробачення”рекламує Чернігів в інстаграмі

Тімур Мірошніченко, відомий тим, що у 2017-му році разом з Олександром Скічко та Володимиром Остапчуком вів фінал “Євробачення” у Києві, днями побував в Чернігові. Як зізнається шоумен, попри те, що тут він бував не раз, місто у кожній мандрівці примудряється його вражати. І не лише храмами та ресторанами,  а й своєю охайністю та вишуканістю. Від вражень зірковий ведучий написав пост на своїй сторінці в інстаграмі, де фактично влаштував промоцію місту над Десною.

Я в захваті від Чернігова! 
І наче 100500 разів уже бував там, і наче в усі печери спускався та на колокольні піднімався, і наче всі вали та парки обійшов… Але ж це красиве й древнє місто з дивовижною історією манить і манить знов. Своєю архітектурою, своєю охайністю, своєю яскравістю! 
Раптом досі не бували в Чернігові, то зробіть це вже цією весною! ☀️ Тим більше це всього 130 км від Києва! ☝️

Окрім самого Чернігова, також радить Мірошніченко побувати і сусідніх Козельці, Батурині, Качанівці та сумському Глухові.

Під дописом вже назбиралася добра сотня коментарів та майже 1400 лайків від підписників Тімура. Виявилось, що далеко не всі встигли побувати тут. Тож ведучий радить все ж знайти на це 1-2 дні і обов’язково вибратися за 150 км у Чернігівщину.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *