Єгор Божок за один день перетворився з головного розвідника на дипломата

В день, коли Глава держави перебував з візитом у Чернігові, він також встиг виконати ряд державницьких призначень і звільнень. Зокрема, 13 березня датований Указ, оприлюднений на сайті Адміністрації Президента України, в якому йдеться про звільнення Голови Служби зовнішньої розвідки України Єгора Божка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Народився 6 вересня 1980 року у Києві. У 2002 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2000 році закінчив магістерську програму з європейської політики у Брюссельському вільному університеті. Магістр міжнародних відносин та європейської політики, референт-перекладач. Володіє українською, англійською, французькою та російською мовами.

У 2002—2005 — спеціаліст, аташе, третій секретар Департаменту контролю над озброєннями та військово-технічного співробітництва Центрального апарату МЗС України;

У 2005—2009 — третій, другий секретар з політичних питань Місії України при НАТО в Брюсселі;

У 2009—2010 — перший секретар Департаменту НАТО Центрального апарату МЗС України;

У 2010—2013 — начальник Відділу юстиції, свободи і безпеки Департаменту Європейського Союзу Центрального апарату МЗС України;

З 2013 року — радник-посланник, заступник Глави Місії України при НАТО.

З червня 2015 року — В. о. глави місії України при НАТО.

З 1З вересня 2017 по 13 березня 2019 рр. — голова Служби зовнішньої розвідки України.

Переконаний що 99 відсотків що РПЦ на 99% контролюєтся спецслужбами РФ. Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного посланника другого класу.

Але у статусі безробітного пан Божок перебував недовго.

У той самий день його розпорядженням прем’єр-міністра Володимира Гройсмана призначили заступником Міністра зовнішніх справ Павла Климкіна.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *