Богомолець перевірили на поліграфі

Кандидат у президенти Ольга Богомолець успішно пройшла перевірку на “детекторі брехні” у прямому ефірі. Зокрема, правдивими визначені заяви Богомолець про те, що вона не є технічним кандидатом та про те, що на її кампанію не давав гроші жоден з олігархів. Такі результати проекту “Іспит гідності” оприлюднено у соціальній мережі Facebook.

“Я не отримую коштів від олігархів, я ніколи не брала участь у розкраданні державного майна, не наживалась на тендерах чи державних закупівлях, на українському народові, я не є технічним кандидатом чи маріонеткою олігархів, я служу народові України і я дуже щаслива, шо  можу бути добровольцем, який старається виводи Україну на новий рівень політики”, — підсумувала результати тестування Ольга Богомолець. Про це повідомило видання «Еспресо».

Кандидат у президенти Ольга Богомолець під час перевірки на поліграфі  відповіла “ні” також на питання, чи має вона відношення до розкрадання державних коштів та чи співпрацює вона із спецслужбами РФ. Поліграф підтвердив правдивість всіх відповідей Богомолець.

Також вона заявила, що внесок у 2,5 мільйони гривень для участі у президентських виборах — це особисті кошти її родини, і зазначила, що їй відомі джерела фінансування її президентської кампанії і кошти на неї не давав жоден з олігархів.

Ольга Богомолець закликала всіх кандидатів у президенти пройти детектор брехні та відповісти на низку питань, зокрема, щодо розкрадання бюджету та роботи на олігархів. Але жоден з кандидатів не відповів на її заклик.

Фото «Еспресо»

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)