Гройсман доручив почати переговори з МВФ про ціни на газ для населення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив НАК “Нафтогаз України” спільно з Міністерством фінансів провести робочу дискусію з основним кредитором – Міжнародним валютним фондом – щодо ціни на газ для населення. Про таке він заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді 15 березня, передає “Укрінформ”.

“Я доручив НАК “Нафтогаз України” спільно з Міністерством фінансів розпочати робочу дискусію з МВФ для того, щоб врегулювати це питання і не допустити будь-яких підвищень ціни на газ, спираючись на пропозицію “Нафтогазу України”, – повідомив глава уряду.

Він також нагадав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів, ціна на газ для населення не може перевищувати 8,55 грн за кубометр.

Раніше очільник “Нафтогазу” Андрій Коболєв написав листа Володимиру Гройсману, в якому пропонує уряду з 1 квітня лібералізувати ринок газу, що має призвести до зниження ціни на газ для населення.

Варто зазначити, що з 1 листопада 2018 року Кабінет Міністрів підвищив ціну на газ для населення на 23,5% – до 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Фото «5 канал»

 

 

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)