Сіють уже в 14 областях

Станом на 15 березня вже у 14 областях України сіють ранні ярі зернові та зернобобові культури. Аграрії решти областей, де ще не розпочато посівну, а це здебільшого північні і східні регіони, очікують на відповідні погодні умови. Про це повідомляє прес-служба МінАПП.

Так, за оперативними даними, вже засіяно 258 тис. га або 11% до прогнозу (2.3 млн га). Зокрема, посіяні  ярий ячмінь (11% площ), пшениця (6%),овес (2%), горох (19%).

«Цьогорічна посівна завдяки сприятливим погодним умовам розпочалася на місяць раніше і з кожним днем набирає обертів. Наші аграрії мають достатнє ресурсне забезпечення для проведення сівби ярих зернових культур в оптимальні терміни та з дотриманням усіх технологічних вимог», – прокоментував заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Топчій.

Так, за даними регіонів забезпеченість аграріїв насінням складає 684 тис. тон або 100% до потреби. Забезпеченість мінеральними добривами  – 82% до заявки. Забезпеченість  дизпаливом та  бензином становить відповідно 65% та 64% до потреби.

Крім того, триває підживлення озимих культур на зерно, яке проведено на площі 5,4 млн га або 72% до прогнозу.

Фото сайту відомства

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)