Україна винна за 25 років “анексії Криму”?!

Спікер Державної думи РФ В’ячеслав Володін заявив, що Крим упродовж 25 років після розвалу СРСР був анексованою Україною територією. Він висловив думку, що за цей час українська влада зруйнувала економіку півострова, а тому має заплатити компенсацію. Про це пише «Гордон» з посиланням на «Криминформ» .

Спікер Державної думи РФ В’ячеслав Володін під час свого візиту в кримський Сімферополь запропонував стягнути з України компенсацію за 25 років, “які Кримський півострів перебував у складі сусідньої держави». Володін назвав анексією період перебування півострова у складі України, і заявив, що влада країни “повелася непорядно з Кримом”.

“Було порушено основоположні права громадян: право на мову, право на освіту рідною мовою, зруйновано економіку Криму та Севастополя – фактично анексія. Навіть більше, правова основа відсутня. У зв’язку із цим доручімо нашим профільним комітетам спільно з профільними комітетами Держради Криму вивчити це питання, проаналізувати, прорахувати, скільки втратила економіка Криму завдяки тій руйнівній політиці України, яку тут насаджували, скільки втратив народ, які права було порушено. І через наші парламентські структури європейські ми з вами візьмемо і зобов’яжемо Україну компенсувати це”, – заявив Володін.

Спікер Держдуми вважає, що цим питанням потрібно зайнятися, не відкладаючи і не “проявляючи слабкості”.

“Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала. Оскільки їх ще і Євросоюз підтримує, які борги на Євросоюз перейдуть. Колеги, а що? Ви зрозумійте, ось ця наша скромність, порядність, входження у становище всіх і всього, вона призводить до цього. Запам’ятайте, порядність – це не означає слабкість. Із цього треба виходити”, – додав Володін.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Ілюстративне фото

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)