Які дороги Чернігівщини полагодять за державний кошт

Нинішнього року на Чернігівщині за рахунок державної субвенції на ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення передбачається 531,7 мільйона гривень.

За даними відділу автомобільних доріг Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА, інформує сайт ОДА, розподіл коштів відбувається за розрахунком –  80% на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання доріг загального користування місцевого значення і не більше 20% – на будівництво, реконструкцію, ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. 

Зокрема, за державні гроші капітально відремонтують: міст біля с. Кудлаївка; дороги місцевого значення О251302 Р-65 – Горбове – Об`єднане-Блистова; металеві  мости через  Десну та річку Віть на автомобільній дорозі О251303 Новгород-Сіверський – Бирине . Півтора мільйони витратять на – проектно-вишукувальні роботи майбутніх періодів.

А ще 160 мільйонів гривень підуть на експлуатаційне утримання доріг у зимовий період: очищення від снігу, посипання проти ожеледними матеріалами, пропуск льодоходу, видалення кущів та  чагарнику вздовж доріг(30 мільйонів гривень). Решту 130 мільйонів гривень рівномірно розподілено на 5 секторів відповідно до протяжності існуючої мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Розподіл зроблений для залучення більшої кількості учасників торгів та покращення конкурентного середовища.

У кошторис  будівництва вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах включені: будівництво проїзної частини вул. Скоробагатого в  Семенівці ( 2,2 мільйона гривень), капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах  –  м. Чернігів  – 20 мільйонів гривень, м. Ніжин – 11,3 мільйона гривень, м. Прилуки – 9,1 мільйона гривень, с. Прохори – 3 мільйони гривень.

Але перелік усіх цих  об’єктів ще підлягає погодженню з Державним агентством автомобільних доріг України та з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету. Після закінчення процедури буде виготовлена проектно-кошторисна документація та оголошені тендерні торги на електронному майданчику Prozorro.

Інфографіка сайту ОДА

Оцініть матеріал!

Читайте також:

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)