Адміністрація радитиметься з головами ОТГ

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник провів перше засідання Ради сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад. Про це повідомив сайт ОДА.

Рада — новий консультативно-дорадчий орган при голові облдержадміністрації. Він  утворений для налагодження взаємодії у вирішенні проблемних питань розвитку ОТГ. До її складу увійшли усі очільники об’єднаних громад області.

«Об’єднані територіальні громади наділені не тільки фінансовим ресурсом, а і значними повноваженнями. Це, у свою чергу, покладає відповідальність за розвиток території,» — зазначив Олександр Мисник.

Він переконаний: ефективним такий розвиток може бути лише в об’єднанні зусиль усіх гілок влади та їхній конструктивній співпраці.

Створення Ради голів ОТГ ініціювала депутат обласної ради, голова профільної постійної комісії Ірина Грозенко. На установчому засіданні її одноголосно обрали головою Ради.

Учасники засідання затвердили Положення про Раду голів, обрали Президію. До неї увійшли 8 представників органів місцевого самоврядування.

Фото сайту ОДА

Позначки:,

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *