Олімпійська гордість Чернігівщини

У Києві відбулася ХІІІ Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2018».

Традиційно в НСК «Олімпійський» зібралися кращі –  спортивна гордість України. Серед них і чернігівські  медалісти та призери. Зокрема, перша олімпійська медалістка в складі самостійної команди України Валентина Цербе-Несіна. Недавно вона відзначає 25 років з часу здобуття олімпійської нагороди. З цієї нагоди НОК України відзначив відому прилучанку спеціальною відзнакою «За відданість олімпізму». Про це пише сайт «Прилуки. Сіті».

Серед лауреатів — представниця Чернігівської області Олена Костевич, яка за підсумками минулого року визнана найкращою спортсменкою. Крім того, дует стрілків Олена Костевич – Олег Омельчук — бронзові призери чемпіонату світу та чемпіонату Європи, володарі світового рекорду (мікст, пістолет, 10 м) — найкраща команда року (збірна).

Переможці в номінаціях «Найкращий спортсмен року», «Найкраща спортсменка року» та «Найкращий тренер року» отримали від Національного олімпійського комітету України грошові премії у розмірі 75 тисяч гривень.

Тематикою сьогорічного свята стала об’єднавча сила спорту. Адже в усі часи саме спорт згуртовував людей незалежно від віку, національності, соціального статусу чи релігійних переконань.

Фото сайту «Прилуки. Сіті»

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)