Ростуть борги за комуналку – на Чернігівщині найбільше

Заборгованість українців з оплати централізованого опалення та гарячого водопостачання в лютому 2019 року склала 63,4 млрд грн. Це на 10% більше, ніж у січні. Про це повідомили в Державній службі статистики України порталу today.ua.

Крім того, заборгованість за утримання будинків та прибудинкових територій в лютому, у порівнянні з попереднім місяцем, зросла на 7,3% і склала 4,4 мільярда гривень. Заборгованість за вивезення побутових відходів сягає 600 мільйонів гривень. Вона не змінилася. А борги за централізоване водопостачання та водовідведення збільшилися на 6,5% і склали 3,1 мільярда гривень.

Борги по оплаті за поставку природного газу зросли на 13,4%, – до 33 мільярдів гривень. Зросла заборгованість і за оплату електроенергії  –  на 7%,  до 6,1 мільярда гривень.

Найнижчий рівень заборгованості за комуналку зафіксований у столиці — 85,8% від нарахувань Небагато винні у Львівській області — 82,9% та Миколаївській — 80,8%.

А найнижчий рівень оплати — у Донецькій, Луганській, Сумській, Чернігівській і Черкаській областях — від 49% до 59%.

При цьому з початку 2019 року українці уклали 8,1 тис. договорів про реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 53,2 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, склала 31,9 млн грн.

Фото today.ua

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)