Україна у ТОП-5 світових лідерів експорту фруктів, лишилося навчитися продавати

Україна увійшла в топ-5 світових лідерів експорту за кількома напрямками агропродукції і увійшла до трійки тих, які мають найбільшу динаміку росту сільськогосподарських індустрій за обсягом задіяної площі. Про це днями заявив економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак. Втім, видатні успіхи українських аграріїв стосуються переважно обсягів поставок. З виручкою від проданої за кордон продукції ситуація складається не так гладко. Особливо це стосується ягід.

«Україна – це майже третина світового чорнозему, дуже сприятливий клімат для вирощування овочів, фруктів і ягід, а також ідеальне співвідношення денних і нічних температур, оптимальна тривалість сонячного дня», – уточнив Ярмак, пише портал UBR.ua.

І додав, що виробникам ягід потрібно активніше включатися в процес підвищення якості продукції, адже в Україні всього п’ять фермерів мають сертифікат Global G.A.P., який є мінімальною умовою доступу до ринку ЄС. Однак навіть з відповідністю цих базових умов у виробників виникає безліч проблем.

Рітейл в Євросоюзі зацікавлений у тривалій співпраці в частині експорту ягід, оскільки цей ринок постійно зростає, а разом з ним і дефіцит. Особливо не вистачає європейцям органічної продукції. Таку оцінку дав радник з питань сільського господарства при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина Германн Інтеманн на форумі S-Fruit Transformation.

Він уточнив, що українським виробникам слід дивитися в бік заморожених і міжсезонних продуктів. «Важливо вирощувати і пропонувати ринку ягоди, які доповнюють один одного, наприклад, лохина-полуниця. А також рекомендую комбінувати виробництво, мати свіжу ягоду, заморожену і у вигляді пюре, тобто не тільки вирощувати, а й переробляти,»- повідомив Інтеманн.

Фокус на експорт в країни Євросоюзу логічний і в зв’язку з митним режимом завдяки Угоді про асоціацію, і в зв’язку з географічною зручністю.

«Від Луцька до Берліна менше 1 тис км, в той час як відстань від ключових виробничих регіонів в Іспанії до Берліна втричі більше. Правда, існують й ринки, де в наш сезон можна отримати вищу ціну, зокрема це Близький Схід і Південно-Східна Азія. Але навіть якщо говорити тільки про ринок ЄС, на жаль, Україна докладає поки що недостатні зусилля для просування свого експорту», – упевнений Андрій Ярмак.

Економіст ФАО підкреслив, що без цілеспрямованої кампанії по виходу на ринки домогтися паритету між попитом на українські фрукти і виручкою, на яку можуть розраховувати виробники, не вийде.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)