На Чернігівщині сотня домогосподарств живуть за рахунок енергії сонця

В Україні лише за три місяці цього року введено 862 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. А це більше, ніж за весь минулий рік!

Так, у I кварталі встановлено 684 МВт потужностей сонячних електростанцій, 173 МВт – вітряних електростанцій, 5 МВт – біогазових установок, 0,1 МВт – малих ГЕС.

Завдяки цьому в український ринок залучено ще понад 730 мільйонів євро., – інформує сайт Чернігівської ОДА.

У нові об’єкти, які виробляють «чисту» електроенергію за останні 5 років інвестовано близько 2 мільярдів євро.

Розвиток відновлюваної енергетики в Україні робить її енергетично незалежною, а також покращує економіку, екологію, сприяє зростанню добробуту громад.

Не відстає і  Чернігівщина. Тут з початку цього року приватними домогосподарствами введено в експлуатацію 12 нових об’єктів. Вони виробляють електроенергію з енергії сонця. Таким чином їх загальна кількість зросла до 103 об’єктів загальною потужністю 1,8 МВт.

А ще  Городище-Пустоварівська аграрна компанія на території Журавської сільської ради Варвинського району ввела в експлуатацію нову біогазову установку з виробництва електроенергії, яка працює на відходах місцевого свинокомплексу.

Усього ж в області потужність об’єктів на альтернативних, відновлювальних джерелах енергії становить 10,3 МВт. За І квартал ними вироблено понад 12,5 мільйонів кВт/год електроенергії.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *