Замість касового апарата – смартфон і планшет. ДФС дозволила

У новий перелік електронних пристроїв для проведення розрахункових операцій включено 8 нових апаратів, 7 з яких — українського виробництва.

Як повідомляє ДФС, ці комплекси братимуть участь в експерименті до кінця цього року. За підсумками тестування Міністерство фінансів прийме рішення про їхнє запровадження для масового використання. Про це повідомило видання «7 днів».

«Ці моделі застосовуватимуть у своїй діяльності користувачі-учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі Інтернет-торгівлі), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, з перевезення пасажирів тощо», — повідомили в ДФС.

Перелік новітніх моделей експериментальних моделей затверджений наказом Міністерства фінансів України від 26.03.2019 № 121.

«До цього переліку увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній-учасників експериментального проекту та система «E-Receipt (e-Чек) електронний чек», розроблена Державною фіскальною службою України. В основу системи «E-Receipt (e-Чек) електронний чек» покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватись для реєстрації розрахункових операцій, є безкоштовною для користувачів», — заявили у ДФС.

Там пояснили, що функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС. А покупцю – переглядати інформацію щодо чеків у Електронному кабінеті. Вона інтегрується з іншими системами ДФС, може інтегруватися з іншими бухгалтерськими програмами користувача.

З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, можна ознайомитись на сайті ДФС.

 

Оцініть матеріал!

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *