В Україні 2 тисячі мільйонерів. Майже половина – жінки

І це не жарт. Хоча порахувала Державна фіскальна служба багатіїв саме  станом на 1 квітня. Прибуток у розмірі більше мільйона гривень, отриманий торік, задекларували 2 067 громадян. Про це повідомило видання «Букви» з посиланням на  прес-службу ГФС.

Кількість поданих декларацій вполовину більша, ніж минулого року – 201,3 тисячі.

«Маємо статистику, якою варто пишатися. За результатами першого кварталу наші співвітчизники-фізичні особи, котрі зобов’язані декларувати доходи, продемонстрували значне підвищення податкової культури», – відзначила виконуюча обов’язки директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Ганна Чуб.

За її словами, українці задекларували 24 млрд гривень доходів. Це 198% до цифри, котра була 1 квітня минулого року. Більше зібрали і військового збору – майже на дві третини проти тогорічного. Він склав 85 мільйонів гривень

Найбільше задекларовано доходів, котрі оподатковуються у вигляді успадкованого або подарованого майна (3,7 млрд грн). Продаж рухомого і нерухомого майна дала прибуток в 1,8 млрд грн. Іноземні прибутки склали 1,1 млрд грн.

Помітні прибутки задекларували, насамперед, кияни (6,7 млрд грн). За ними – жителі Дніпропетровської, Харківської, Київської та Львівської областей. Але найвищі темпи приросту доходу задекларованих сум на Закарпатті (32,7%),  в Донецькій, Одеській і Полтавській областях.

Серед українських мільйонерів 40 % – жінки.

 

Оцініть матеріал!

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *