У Ніжині «Віддзеркалення» збирає близнюків

У рамках святкування Дня міста 4 травня в Ніжині проходитиме фестиваль близнюків та близнючок  «Віддзеркалення». Ідея належить Тетяні Бассак, начальнику міського управління культури, пише міська газета «Вісті».

«Мені дуже захотілося, щоб ми всі об’єдналися і показали, що в нашому славному місті є люди схожі. Але хотілося не просто показати їхню схожість ззовні, а відчути, як вони живуть, чим займаються, дізнатися про їхні уподобання, хобі. Щоб віднайти близнюків у Ніжині, звернулися до відділу сім’ї та молоді, управління освіти. Кожна школа шукала пари. І ми зрозуміли, що в Ніжині такий фестиваль зробити реально, бо близнюків багато.

До того ж, крім дітей шкільного віку та студентства, у Ніжині є пари близнюків дорослого та поважного віку. Їхній пошук теж активно ведеться. Запрошуємо всіх!», — зазначила начальник управління культури.

Кілька днів тому перші дев’ять пар зібрали у малому залі міськвиконкому для спілкування. Провели і першу фотосесію, де діти-близнюки розповіли про свої захоплення та уподобання.

На День міста на учасників фестивалю «Віддзеркалення» чекає святкова програма, яка розпочнеться парадом близнюків. Родини зі своїм «подвійним щастям» братимуть участь у  концертній програмі, презентації сім’ї, конкурсі талантів тощо.

Фото В.Кичка

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *