У Порошенка пропонують Зеленському дебатувати на «Олімпійському» 19 квітня до 18:00

У штабі кандидата в президенти Петра Порошенка запропонували провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» 19 квітня з 16 до 18-ї години, після чого взяти участь у дебатах у студії «Суспільного». Про це 15 квітня повідомляє речник Порошенка Олег Медведєв.

«У другому турі в законі записано, що в останню п’ятницю перед днем повторного голосування з 20-ї до 21-ї години на «Суспільному» телеканалі мають відбуватися обов’язкові дебати між кандидатами. Закон, звичайно, не передбачає… тобто є норма — немає санкцій за порушення. Але законослухняні громадяни, особливо кандидати у президенти, зобов’язані дотримуватись закону завжди, а не тільки тоді, коли за його порушення передбачене якесь покарання», — зауважив Медведєв.

Саме через вечірні дебати на «Суспільному» йде така привʼязка до часових меж на стадіоні — щоб залишився час на дорогу і підготовку до дебатів у телестудії, зазначають у штабі, пише “The Babel”.

«Що стосується дебатів на стадіоні, то це вже наш компроміс, наш жест доброї волі до кандидата, який уникає дебатів на «Суспільному» і наша відповідь на суспільний запит. Тому що як би Зеленський не уникав дебатів з Порошенком, люди хочуть ці дебати, цю дискусію почути», — наголосив речник штабу Порошенка.

Окрім цього, кандидат Петро Порошенко запросив кандидата Володимира Зеленського на дебати на програму «Свобода слова» на телеканалі ICTV о 22:40.

Запрошую Володимира Зеленського на ефір "Свободи слова"

Володимире Олександровичу, знаю, що вас запрошували на Свобода слова на Телеканал ICTV. Запрошую вас взяти участь у програмі і я. Приходьте, будь ласка, не ховайтеся, адже український народ має право обирати не кота у мішку! Я буду в ефірі «Свободи слова» сьогодні о 22:30. А ви?

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Представники останнього вже повідомили: Зеленського не буде. Замість нього прийде радник його виборчого штабу, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє сайт телеканалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також гостями ефіру стануть журналіст «Українського тижня» Денис Казанський, Інна Кузнецова («Радіо Свобода»), Олександра Матвійчук (координатор ініціативи «Євромайдан SOS»), політологи Олексій Якубін та Сергій Таран, волонтер Мирослав Гай.

Переглянути трансляцію ефіру можна за посиланням нижче.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *