У Порошенка з’ясували, хто стоїть за скандальними бордами

У передвиборчому штабі кандидата на пост Президента Петра Порошенка з’ясували, що власником бордів із зображенням Глави держави і написом “Кінець” є компанія “Довіра аутдор”, яка у свою чергу належить групі “Приват” Ігоря Коломойського.

Про це заявив речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медвєдєв під час брифінгу у понеділок, повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

Поліція заявила, що вона зніматиме, всі борди, тому що на них немає вихідних даних про замовника… Вихідних даних немає, але ж сліди завжди залишаються. І кожен борд, кожна площина має свого власника: кожен борд як носій реклами повинен містити інформацію про назву компанії, якій він належить. І назва цієї компанії, як мене поінформували наші фахівці з питань реклами, – “Довіра аутдор”. Далі ви робите кілька кліків для того, щоб зрозуміти структуру власності та кінцевого бенефіціара. Я не дуже люблю цим займатися – мені допоміг у цьому сайт Цензор, у них є розділ “Бізнес цензор”, який ще минулого року опублікував таку статтю “Кто за щитами”… І тут є табличка, де є всі оператори (зовнішньої реклами), і я читаю: “Довіра аутдор”, власник – група “Приват”, Ігор Коломойський”, – пояснив Медвєдєв.

Фото – Укрінформ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як повідомлялося, у деяких українських містах у неділю, 14 квітня, почали з’являтися нові рекламні білборди, виконані у стилістиці виборчої кампанії Порошенка. На яких зображений Порошенко, який йде у нікуди, і напис «Кінець».

За даними поліції, ця зовнішня реклама була розміщена з порушенням законодавства, оскільки не містить інформації про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, і замовника цих матеріалів. У поліції запевнили, що ці провокаційні білборди будуть демонтовані.

У Порошенка з’ясували, хто стоїть за скандальними бордами
3 (60%) 1 vote[s]

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *