Як змусити руйнівників доріг їх відновлювати?

Одна з головних причин жахливого стану доріг України – перевантажені фури, які в найкоротші терміни виводять з ладу новий асфальт. Стежити за ними повинен спеціальний орган: «Укртрансбезпека», який чомусь не поспішав встановлювати вагові комплекси, щоб контролювати фури. Дніпропетровська облдержадміністрація спробувала побороти це власними силами. Експеримент вийшов настільки результативним, що нам здається, що з цим досвідом варто ознайомитися і чернігівцям. Бо, врешті-решті, в північному регіоні фури так само безкарно псують дороги. Чи ж звернуть на це увагу місцеві посадовці – побачимо.

У 2018 році в Україні на ремонт доріг державного та місцевого значення виділили понад 35 мільярдів гривень. За ці гроші відремонтували 3800 кілометрів шляхів. На ремонт доріг державного значення використовували 23,8 мільярдів гривень, а на місцевого значення – 11,5 млрд. При цьому українці продовжують люто критикувати стан дорожньої інфраструктури.

Здавалося б, за таких активній роботі всі українські дороги повинні бути рівними і безпечними, як в Європі або в Туреччині. Але все не так. На думку експертів, виною тому – перевантажені фури, які руйнують дорожнє покриття. У 2018 року зафіксували своєрідний антирекорд. З Одеської в Івано-Франківську область їхала вантажівка вагою в 202 тонн при максимально допустимих 40 тоннах. В цілому ж по країні практично кожне десяте зважування вантажівок на пунктах габаритно-вагового контролю (ГВК) показує істотне перевищення вагових параметрів.

Юрій Голік. Фото – “Інформатор”

«І мова йде тільки про виявлені порушення. А це крапля в морі. «Укртрансбезпека» свої габарітновагові комплекси не будує, – розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік. – Нам набридло бачити, як перевантаження вбивають і старі дороги, і нові, побудовані нами. У минулому році ми разом з мерією Дніпра профінансували будівництво перших трьох майданчиків ГВК для «Укртрансбезпеки». Вони побудовані на в’їздах в Дніпро з боку Решетилівки, Запоріжжя та Кривого Рогу. Сьогодні на двох майданчиках вже працює «Укртрансбезпека».

Через місяць роботи можна підвести перші підсумки. За цей час зважили 1 089 автомобілів, 128 з них були важче нормативу, а 4 – перевищили габаритні норми. Ці 132 порушника заплатили 20 738 євро. Уже надійшло в бюджет 112 910 гривень плати за проїзд по курсу НБУ на день сплати перевізниками. Крім того, кожна компанія-порушник заплатить 1 700 гривень за кожне порушення, а кожен водій – 510 гривень. Але найголовніше – порушник не зможе поїхати далі з перевантаженням, руйнуючи дороги. Йому доводиться розвантажувати машину. Приблизно так.

Незабаром на трасі Дніпро – Запоріжжя відкриється третій ГВК, що, безсумнівно, ще більше ускладнить життя порушників правил, розмірковує столичний портал “Інформатор“.

Юрій Голік вітає ці результати, але при цьому зазначає: «Якщо ми хочемо цивілізованого підходу – то нам потрібно переходити до автоматичного зважування «через рамки». Два відповідні законопроекти другий рік лежать у Верховній Раді. Якщо ви хочете їздити по хороших дорогах, зателефонуйте вашому народному депутату, якого обрали ви, і запитайте – чому гальмуємо і коли таки так?».

Один з ГВК на Чернігівщині. Фото – Чернігівоблавтодор

У цивілізованих країнах такі комплекси автоматизовані. Є певні правила, які повинні виконувати всі. Наприклад, щоб вирішити проблему варварського руйнування доріг в Україні, досить на всіх переходах між областями поставити спеціальні рамки, проїжджаючи через які фура зважується. Коли вона доїде до найближчого поста поліції, її водій штрафується, якщо є перевантаження, а саме авто ставиться до відстійника і далі до зняття зайвого вантажу вже нікуди не їде.

Довідково

Контроль за дотриманням водіями габаритно-вагових параметрів на дорогах державного значення, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, здійснюють фахівці управління Укртрансбезпеки спільно з поліцією. У 2018 році габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах Чернігівської області було розпочато з 8 лютого. Цьогоріч працювало чотири пересувних комплекси габаритно-вагового контролю  Укртрансбезпеки та один, що знаходиться на балансі ДП «Чернігівський облавтодор».

Станом на кінець жовтня 2018 року (статистичні дані по 25.10) працівниками управління Укртрансбезпеки на автошляхах загального користування під час здійснення габаритно-вагового контролю:

  • перевірено 6708 транспортних засобів;
  • складено 503 акти про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів та нараховано плати за проїзд великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування;
  • на загальну суму – 77035 євро;
  • до державного бюджету сплачено – 1014935,37 грн, повідомляє прес-служба відомства.

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *