Чернігівці можуть знову включити тепло у своїх будинках

Опалювальний сезон 2018/2019 років для житлового сектору, бюджетних та інших установ офіційно завершився  9 квітня. За нормативами, централізована подача тепла припиняється , коли середньодобова температура повітря протягом 3 діб становить +8 градусів і вище.

Цю позначку у Чернігові досягнуто 8 квітня. Відтоді міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила припинити теплопостачання.

А в дитячих садках опалення вирішили відключати з 12 квітня. У лікарнях та поліклініках –  відповідно до заявок керівників закладів за погодженням з управлінням охорони здоров’я міської ради.

Але погода внесла корективи. Через похолодання вчора відновили подачу тепла у дитячі садки до четверга включно. Можливо, навіть і до кінця тижня. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Вчора опалювалися протягом дня і навчальні заклади.

Жителя багатоповерхівок також можуть звернутися  до теплопостачальних кампаній – «Тех-Нова» та «Облтеплокомуненерго» після зборів мешканців. І якщо від них буде відповідна заявка, то технічна можливість підключити будинок до тепла на короткий термін може бути задоволена. При цьому мають бути  згода мешканців конкретного будинку на відповідні фінансові затрати для відновлення теплопостачання. Про це інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

 

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)