Дебати на «Олімпійському» обійдуться в 6—8 млн гривень. Кандидати заплатять навпіл

Проведення дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» обійдеться приблизно у 6—8 млн гривень. Ці витрати кандидати поділять порівну, повідомив речник штабу Володимира Зеленського і політтехнолог Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «112 Україна». Про це пише theБабель.

«І Петро Олексійович не бідна людина, і Володимир Олександрович досить забезпечена особа, тому в межах виборчої кампанії витрати на проведення дебатів (було запропоновано і підтримано) будуть покладені на виборчі фонди кандидатів навпіл. Це буде коштувати від 6 до 8 млн гривень всього. Тобто це, грубо кажучи, 3—4 млн гривень на проведення цього заходу», — сказав він.

Разумков додав, що «було б неправильно навантажувати державний бюджет витратами на цей захід».

«Це, звичайно ж, великі гроші, але я думаю, що в бюджеті країни знайдуться інші статті, на які варто було б витратити ці ресурси», — зазначив речник штабу Зеленського.

Проведення дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком коштуватиме не менше ніж 6 млн гривень. Про це раніше повідомляв голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія. А дебати в студії «Суспільного» обійдуться бюджету в 5,8 млн гривень без урахування ПДВ.

Втім, сервіс бронювання квитків на дебати кандидатів у президенти, які повинні відбутися на НСК «Олімпійський» 19 квітня між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, не працює.

Про розповсюдження квитків оголосив Зеленський у своєму відеозверненні в ніч на 17 квітня. Він вказав сайт https://debaty2019.org.ua і заявив, що всі охочі можуть потрапити у фан-зону стадіону. «Дебати 2019 19 квітня о 19.00 — вільний доступ. Розповсюдження квитків починається прямо зараз», — сказав він, але додав, що на одну людину можна зареєструвати не більше двох безкоштовних квитків.

Проте зранку сервіс не дозволяє забронювати квитки на дебати через сайт. Після 30 хвилин очікування на екрані висвічується практично порожня сторінка. Чи то охочих багато, чи просто не працює пропозиція?

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)