«Фантастичні камінці» і кольоро-літотерапія

У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулась цікава подія –  виставка «Фантастичні камінці» одеської  майстрині Марії Комарової. Вона провела майстер-клас з розпису каменів для учнів 3-го класу середньої школи № 3  Чернігова.

У своїй творчості Марія Комарова використовує камінці різних розмірів та форм. Розписує їх фарбами та створює  незабутні композиції. В її творах поєднуються природна форма та авторська манера розпису.

Марія Комарова створила власну авторську техніку – «кольоро-літотерапію». Це зцілення душі та тіла розмальовуванням камінців. Кожна робота автора — розповідь про дивний, загадковий світ. Творчий процес художниці  довгий та складний і може займати від тижня до місяця.

Перші 10 картин автор створила для шкіл та дитячих садків Одеси. У вересні 2013 року відбулась її перша персональна виставка у галереї «Золотий янгол» при Центрі реабілітації дітей-інвалідів Одеси. Комарова проводить майстер-класи з розпису, є учасницею різних виставок та фестивалів. Художниця нагороджена Почесною відзнакою «Янгол милосердя» з врученням золотого знаку «Янгол» Одеського реабілітаційного центру. Має чимало дипломів та подяк за участь у персональних та обласних виставках.

Фото сайту музею

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)