Нотр-Дам-де-Парі – 91 заголовок і 700 мільйонів пожертв

Собор Паризької Богоматері відбудують впродовж п’ятьох років, повідомив президент Франції Еммануель Макрон у телевізійному зверненні до нації.

«Ми відбудуємо Нотр-Дам-де-Парі навіть ще більш красивим і я хочу, щоб це зробили впродовж п’ятьох років. Ми можемо це зробити», – сказав Макрон.

Пожежа у 850-річному соборі Паризької Богоматері розпочалася ввечері 15 квітня і тривала дев’ять годин. За попередніми даними, причиною займання стали ремонтні роботи. У результаті пожежі обрушилися шпиль і покрівля собору. Пожежникам вдалося врятувати каркас історичної будівлі.

Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що собор буде відновлений. Він заявив, що пожежникам вдалося уникнути найгіршого розвитку подій – обвалення стін храму.

Експерти і архітектори тепер повинні визначити, наскільки постраждали конструкції, що залишилися. Для вивчення наслідків використовуватимуть у тому числі дрони.

На реставрацію собору вже зібрали понад 700 мільйонів євро. Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про намір провести ремонтні роботи за п’ять років, але експерти кажуть, що це може затягнутися на десятиліття.

За першу добу на відбудову собору зібрали близько 600 мільйонів євро. 91 світове друковане видання винесло на перші шпальти або на обкладинки пожежу в соборі Паризької Богоматері.

Шеф-редактор французького журналу Le Journal du Dimanche Сіріль Петі зібрав перші шпальти й обкладинки французьких та іноземних ЗМІ, присвячені пожежі в соборі Паризької Богоматері та опублікував їх на своїй сторінці у Twitter.

Крім того, як пише «Європейська правда» з посиланням на Le Figaro, за перші 10 годин після пожежі в соборі з’явилося 1,6 млн твітів із підтримкою Франції – від політиків, міжнародних лідерів і просто читачів.

Фото evrointegration.com

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)