До Дня Перемоги ветеранам дадуть гроші

Традиційно ветерани війни та жертви нацистських переслідувань отримають щорічну разову соціальну допомогу. До 5 травня мають надійти виплати від 530 грн до 3850 грн. Про це повідомили  УНН з посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики України.

За урядовою постановою, найбільші виплати (3850 гривень) очікують на громадян, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Такі ж суми отримають інваліди  війни І групи. Інваліди війни ІІ групи – 3 400 грн, ІІІ групи – 2950 грн.

По 1295 грн отримають учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового триманнях їхніх батьків.

Члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасники війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, отримають по 840 гривень.

Також, по 530 гривень отримають учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога.

 

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)