Головний стадіон «Десни» перейде у власність громади

На сьогодняшній сесії Чернігівської міської ради депутати дали «добро» переходу стадіону ім.Гагаріна до комунальної власності громади. Дотепер він належав державі.

При цьому Міністерство економічного розвитку поставило міськраді єдину умову: після передачі цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Олімпійський навчальний спортивний центр «Чернігів» місто зобов’язане використовувати спортивний центр за призначенням і не віддавати у приватну власність.

Тому рішення сесії однозначне: «Взяти зобов’язання використовувати зазначений вище об’єкт за умови недопущення перепрофілювання, збереження спортивного об’єкта, як бази олімпійської підготовки. Забезпечити сертифікацію відповідно до вимог міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій IAAF, використовувати за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність».

Свого часу, десять років тому,  місто, як нагадує видання «ПіК», передало стадіон Міністерству молоді та спорту. Та після виходу чернігівської “Десни” до УПЛ, міський голова ініціював перемовини з міністерством. Йшлося про повернення стадіону у комунальну власність міста. Отже, процес пішов.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *