«Без упевненості в завтрашньому дні страшно ризикувати – ринок землі має бути прозорим»

Тільки за таких умов, переконаний голова депутатської фракції Аграрної партії Корюківської міськради, директор агрокомпанії “Урожай” Олександр Левицький.можна говорити про сталий розвиток.

Сьогодні ж корупція у земельній сфері набула таких масштабів, що про розвиток бізнесу складно говорити. Щороку частішають рейдерські захоплення земельних угідь.

“Будь-який фермер готовий вкладати і гроші, і сили в землю. Але без упевненості у завтрішньому дні страшно ризикувати. Тому запровадження прозорого ринку землі сприятиме розвитку, ” – говорить Олександр Левицький.

Голова Аграрної партії Юрій Крутько переконаний: право на купівлю або продаж землі повинні мати лише громадяни України. “Сьогодні навіть не всі аграрії зможуть купити землю. Тож має бути врегульоване пільгове кредитування, “- запевняє Юрій Крутько.

Докладніше –  в сюжеті телеканалу ICTV.

Ринок землі має бути прозорим, а законодавство – врегульованим. Сьогодні ж корупція у земельній сфері набула таких масштабів, що про розвиток бізнесу складно говорити. Щороку частішають рейдерські захоплення земельних угідь. В цьому переконаний голова депутатської фракції Аграрної партії Корюківської міськради, директор агрокомпанії "Урожай" Олександр Левицький. "Будь-який фермер готовий вкладати і гроші, і сили в землю. Але без упевненості у завтрішньому дні страшно ризикувати. Тому запровадження прозорого ринку землі сприятиме розвитку, " – говорить Олександр Левицький.Голова Аграрної партії Юрій Крутько впевнений, що право на купівлю/продаж повинні мати право лише громадяни України. "Сьогодні навіть не всі аграрії зможуть купити землю. Тож має бути врегульоване пільгове кредитування, "- запевняє Юрій Крутько. В Аграрній партії розуміють необхідність відкриття прозорого ринку землі, але країна поки що не готова до цього. Є декілька причин, серед яких реальні військові дії на Сході України, корупція у судовій системі та земельне рейдерство.Більше дивіться в сюжеті телеканалу ICTV. #Аграрнапартія #земля ##ЮрійКрутько #ОлександрЛевицький #СергійГайдай #Чернігівщина

Опубліковано Аграрна партія України. Чернігівщина Четвер, 25 квітня 2019 р.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)