У США успішно пройшли випробування українсько-американської ракети Альфа

У Техасі (США) космічна ракета Alpha українсько-американської розробки успішно пройшла випробування двигуна другого ступеня.

Про це повідомляє видання “Фокус” із посиланням на компанію Firefly Aerospace в своєму Facebook. Відео вогневих випробувань є на Youtube-каналі Ukrinform TV.

“27 квітня Firefly успішно пройшли важливий етап в тестуванні другого ступеня ракети Alpha на шляху до мети здійснення її першого запуску в 2019”, – йдеться в повідомленні.

У компанії також заявили, що 5-хвилинний вогневий тест на спеціальному вертикальному майданчику продемонстрував хорошу роботу всіх інтегрованих систем: жодна з них під час тестування не досягла допустимої межі навантаження. Всі показники обладнання перебували в межах норми, а саме устаткування під час тесту не отримало ушкоджень.

300 Second Alpha Second Stage Qualification Testing

Video from Thursday's 300 second Alpha Second Stage Qualification Testing!

Опубліковано Firefly Aerospace Субота, 27 квітня 2019 р.

Firefly Aerospace – приватне аерокосмічне підприємство з офісами в місті Остін (штат Техас, США) та українському Дніпрі. Ракетобудівельні потужності компанії знаходяться в Техасі, в той час як українські співробітники компанії в Центрі досліджень і розробки в Дніпрі працюють над подальшою розробкою обладнання для ракет.

фото – фейсбук компанії Firefly Aerospace

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *