Знову поразка: Арсенал – Десна 2:0

На гостинах  у столиці  на заключному матчі 26-го туру “Десні” знову не поталанило. Матч зібрав не багато вболівальників, до того ж, в Києві майже весь день періщив дощ.

Гра розпочалася в спокійному темпі, практично без моментів. На 8-й хвилині гри атака Арсеналу призвела до взяття воріт чернігівського клубу.

На 26-й хвилині гри Арсенал отримав право на 11-метровий удар. Рахунок став 2:0.

В перерві матчу Олександр Рябоконь вніс корективи в гру «Десни». Тренерський штаб Арсенала першу заміну провів на 75-й хвилині гри.

Прикра поразка в непростому матчі. Десна залишається на 7-му місці в турнірній таблиці і готується до матчу з Чорноморцем. Гра відбудеться в Чернігові 5-го травня на стадіоні імені Гагаріна.

Арсенал-Київ – Десна (Чернігів) 2:0 Голи: Авагімян, 11, Оріховський, 27 (з пенальті)