Чернігів, якого скоро не буде – унікальний онлайн-музей

Чернігів воістину унікальний, дивовижний і непізнаний. В цьому переконує проект місцевих ентузіастів «Дерев’яне мереживо Чернігова.

Онлайн-проект проведе небайдужого туриста вуличками обласного центру, де так багато унікальних об’єктів дерев’яної архітектури. Зазвичай, це-приватна  і традиційна для Чернігова забудова.

Ідея зібрати все це в єдиному проекті виникла не випадково.

«Ми несемо відповідальність за все, що відбувається навколо. Зокрема саме від нас залежить збереження унікальної для України дерев’яної архітектури нашого краю, яка сьогодні зникає на очах. Якщо ми не цінуємо своєї культурної спадщини, якого майбутнього ми варті?», – переконаний автор ідеї і керівник проекту Станіслав Іващенко.

Онлайн-музей відкрився торік. І як будь-який некомерційний, він поволі просувався до свого наповнення. Але знищення історичної дерев’яної архітектурної спадщини змусило ініціаторів розширити географію і збільшити змістовне наповнення сайту.

Тепер збір зразків дерев’яного  мережива триває по всій області. Ентузіасти  подорожують у пошуках цікавих зразків зодчества. Обов’язково роблять їх фото- та гео- фіксацію на пам’ять майбутнім поколінням. Усім, хто цікавиться культурною спадщиною Придесення, радимо відвідати сайт цього незвичного онлайн-музею  –  https://demer.cn.ua.

Фото сайту demer.cn.ua

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *