У Володьковій Дівиці будують футбольне поле

Справжнє міні-футбольне поле незабаром з’явиться у найбільшому старостинському окрузі Носівщини. У Володьковій Дівиці за місяць міський голова Володимир Ігнатченко пообіцяв опробувати штучне покриття і відвідати перший матч.

За словами будівельників, якщо не підведе погода, то вони працюватимуть швидко і якісно. Нині на місці майбутнього поля готують котлован, куди завозять щебінь. Потім насипатимуть гранд-відсів. Кожен шар, за технологією, трамбуватимуть.  Після зведення огорожі і бордюрів укладатимуть штучне покриття.

Підрядники вже мають певний досвід. Адже появу подібних спортивних об’єктів закладено в державній програмі будівництва футбольних полів. Одна і найголовніша умова участі у програмі – співфінансування.

І Носівська міська рада не скупиться на добру справу. Громада вклала у будівництво майже 700 тисяч власних коштів з 1,5 мільйона загальних.

Торік у рамках програми в місті на стадіоні ДЮСШ теж з’явилося чудове сучасне футбольне поле.

І ось тепер поле розміром двадцять на сорок метрів з’явиться до літніх канікул у Володьковій Дівиці. Гратимуть на ньому усі охочі. А їх у селі немало, бо немало й молоді, стверджує прес-служба  міської ради.

Фото сайту громади

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *