Будемо огороджувати залізничні колії

Можливо, тепер стане помітно менше смертельних пригод на залізниці? Адже Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства запровадило нові норми, спрямовані саме на безпеку людей біля залізничних колій.

Про це повідомила Економічна правда, котра цитує заступника голови Мінрегіонбуду Льва Парцхаладзе. Він, зокрема, розповів, що у нових Державних будівельних нормах прописане обов’язкове облаштування спеціальних огорож. Це, на думку фахівців, зробить неможливим перебування на коліях сторонніх людей.

“Місця, які безпосередньо прилягають до шляхів швидкісних поїздів, дуже небезпечні. Тільки на Південно-Західній залізниці торік зафіксоване понад 60 нещасних випадків. Більшість з них – саме через перетин людьми шляхів в непризначених для цього місцях”, – написав заступник міністра в соцмережі.

І деталізував, яким чином огороджуватимуть колії. “Щоб підвищити безпеку людей біля залізничних колій і мінімізувати кількість нещасних випадків і аварій, ми ввели проектування огороджувальних парканів або лісонасаджень. Вони не дозволять потрапляти в небезпечні ділянки швидкісного руху поїздів”, – зазначив Парцхаладзе.

Лише такі прості дії, за підрахунками експертів, дозволять зменшити аварії і нещасні випадки на коліях на третину.

У випадку, коли йдеться про швидкісні поїзди, то завжди встановлюватимуться паркани або висаджуватимуться лісосмуги. Причому останні, мають утворити щільну безперервну лінію захисту. Ну а де це не вдасться зробити, встановлять механічні огорожі.

Виняток зробили для природних і штучних перешкод для виходу на шлях. Наприклад, для  водойм, заболоченої місцевості, скельних виїмок, будинків, гаражів та інше.

Нові норми стосуються як проектування і будівництва  колії  зі звичайним та прискореним рухом пасажирських і приміських поїздів, так і нових залізничних ліній. Підпадають під нові правила і реконструкція та капремонт наявних ліній і, звичайно, проектування і будівництво залізничних ліній зі швидкісним рухом пасажирських поїздів.

Фото Економічна правда

 

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *