«Моя Італія» в гостях у чернігівців

 Чернігівський міський палац культури став центром міжнародної дружби. Адже в ньому відкрилася  експозиція фотографій італійських дітей. Чотири десятки робіт приїхав представити Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа. Серед почесних гостей – президент благодійної італійської асоціації «Кассаго кличе Чорнобиль» Армандо Кріппа. Про це повідомив сайт Чернігівської ОДА.

«Мені дуже приємно, що відносини, які склалися між Україною та Італією упродовж більше 20 років, поновлюються цікавими проектами. Таким чином ми скріплюємо нашу співпрацю. Реалізації подібних ініціатив ми завдячуємо італійським благодійним асоціаціям, які власними силами вишукують кошти на втілення проектів», – зауважив  Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Та спочатку до Італії поїхали  фотографії, зроблені юними чернігівцями. На початку року за сприяння Дитячого фонду Чернігівщини виставка експонувалася у багатьох містах Італії. Це були роботи зі  щорічного фотоконкурсу «Моя Україна». Його традиційно проводить Всеукраїнський центр позашкільної освіти. У конкурсі взяли участь майже три сотні дітей.

П’ятеро учасників конкурсу – представників Чернігівщини – отримали нагороди від італійських гостей.

Голова  Дитячого фонду Чернігівщини Валентина Хуторненко так прокоментувала подію: «Інколи діти відображають у своїх роботах те, чого не бачать дорослі. Через фотографії можна розповісти один одному про національні особливості кожної країни, звичаї, традиції, зобразити повсякденне життя. Сподіваюсь, що ми це зможемо зробити й через інші види мистецтва».

Фото сайту ОДА

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *