Дві київські компанії оштрафували на 150 млн грн. За змову в тендерах

Антимонопольний комітет України оштрафував дві компанії – «Північно-український будівельний альянс» і «Спецбуд-плюс» – за антиконкурентні узгоджені дії під час тендерів на будівництво лікарні Амосова та гімназії у Києві на загальну суму майже 150 мільйонів гривень із забороною брати участь у тендерах строком на три роки.

Про участь цих двох компаній у тендері на реконструкцію Шулявської розв’язки у центрі Києва, розіграному з порушеннями, раніше розповідали журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») у розслідуванні «Навели мости».

У самому повідомленні від АМКУ обгрунтування штрафу викладено скупо:

Оштрафовано ТОВ «Північно-український будівельний альянс» на загальну суму 71 млн 450 тис грн (56 млн 160 тис грн і 15 млн 290 тис грн відповідно) та ТОВ «Спецбуд-Плюс» на загальну суму 78 млн 480 тис грн (63 млн 190 тис грн і 15 млн 290 тис грн відповідно) за вчинення двох порушень законодавства про захист економічної конкуренції», передбачених пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення анти-конкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Ухвалене рішення стосується змови двох компаній корпорації «​Укрбуд»​, а саме: ТОВ «​Спецбудплюс»​ і компанії «​Північно-український будівельний альянс»​. Вони мали змову на торгах щодо лікарні Амосова та щодо реконструкції гімназії Бойченка на загальну суму порядка 3 мільярдів гривень.

Київським обласним територіальним відділенням було зібрано докази, цих доказів достатньо, в сукупності доказів було повністю доведено вину та змову цих двох компаній“​, –​ коментує ухвалу голова Київського територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький.

Олексій Хмельницький

​Щоправда, історія на цьому ще не завершується. Представники «Північно-українського будівельного альянсу»​ запевняють медіа: оскаржуватимуть рішення Антимонопольного. Публікуємо заяву однієї з оштрафованих компаній – “Північно-українського будівельного альянсу”. Так, у компанії заявляють, що категорично не згодні із рішенням АМКУ, вважають його неправомірним. Усі звинувачення у змовах тут відкидають.

По кожному з пунктів, які Київське обласне територіальне відділення АМКУ представило в якості доказів, неодноразово надані аргументовані пояснення, які на жаль, були повністю проігноровані колегією“, йдеться у повідомленні.

У компанії підкреслюють, що зазначені тендери були проведені майже рік тому – у травні та червні 2018 року відповідно. Але в АМКУ “вирішили дочекатися”, доки відповідні роботи, а також роботи по інших тендерах, увійдуть в активну фазу. У компанії наголошують – сума штрафу для них непідйомна і може призвести до банкрутства.

На цьому наголошували і сотні працівників підприємства, які 25 квітня були змушені зупинити роботи та вийти на мітинг під стіни АМКУ, через дії керманичів якого вони ризикують залишитися без роботи та можливості годувати свої родини“, говориться в заяві.

Відтак, в разі банкрутства фірма не зможе виконувати покладені на неї зобов’язання з будівництва інфраструктурних проектів. Зокрема, і з реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві.

ТОВ «Північно-український будівельний альянс» буде й надалі відстоювати свою правову позицію у порядку, передбаченому чинним законодавством України“, підкреслюють будівельники.

В АМКУ зауважують, що також будуть продовжувати розбиратися і у справі вищезгаданого столичного Шулявського мосту. Тут також підозрюють змову. Раніше комітет вже відкривав провадження за ознаками «антиконкурентних узгоджених дій». І від своїх слів антимонопольники не відмовляються, рішення АМКУ щодо цього кейсу може бути наприкінці травня або влітку, пояснює Олексій Хмельницький.

«Там докази схожі, але є ще докази, які нам надали правоохоронні органи. По Шулявському мосту надіслані подання з попередніми висновками, це є проекти рішень, одна компанія вже їх отримала, іншій компанії або сьогодні вручили або вона отримає на днях, –​ говорить Хмельницький. –​ Із цього моменту в них буде 10 днів на надання заперечень, після чого ми їх вивчимо і призначимо колегію для розгляду цього питання. Я планую, що це буде кінець травня –​ початок червня».

Розслідувати ймовірну змову на тендері щодо Шулявського шляхопроводу Антимонопольний комітет розпочав у серпні торік – після виходу журналістського розслідування «Схем». Тоді чиновники звернули увагу на різницю між пропозиціями фіналістів тендеру – «Спецбуд–плюс» і «Північно-український будівельний альянс» (обидві компанії пов’язують із народним депутатом Максимом Микитасем) – всього у тисячу гривень, а також на підроблений відгук-рекомендацію «Спецбуд-плюс» про успішне виконання схожого ремонту. Водночас, підкреслює Хмельницький, дві інші компанії через численні невідповідності у документах до аукціону взагалі не допустили.

Окрім того, в Антимонопольному комітеті виявили, що IP-адреси, з яких компанії-фіналісти конкурсу «Спецбуд-плюс» та «Північно-український будівельний альянс» виходили на аукціон, належать одному провайдеру та майже ідентичні. Також встановили, що фірма «Спецбуд-плюс» надала переможцю безвідсоткову поворотну фінансову допомогу в розмірі 5 мільйонів гривень із строком повернення до 2023 року, пише видання “Радіо Свобода“.

Раніше програма «Схеми» повідомляла, що до фінального аукціону на ремонт Шулявського мосту допустили дві фірми, які мають фінансові зв’язки з  нардепом Микитасем, а під час аукціону фірма із меншою ставкою через невідомі причини віддала свій перший крок. Це може свідчити про те, що компанії пов’язані між собою, а тендер був формальним, йдеться в розслідуванні.​

Максим Микитась у минулому відомий столичний забудовник, який літав разом із мером Києва Віталієм Кличком на одному чартерному літаку. Також Віталій Кличко публічно виступав на захист будівництва фірми Микитася «Укрбуд» – «Сонячної Рів’єри».

Сам Кличко в коментарі заперечив зв’язки з нардепом: «У мене товаришів немає (в тому), що стосується роботи Київської мерії».

На питання, що тендер відбувся із порушеннями, міський голова відповів так: «Якщо у вас є така інформація, звертайтеся до правоохоронних органів, це їхнє питання контролювати, щоб ні в якому разі не було корупційної складової. Я не можу слідкувати за кожним тендером, який проходить».

Як відомо, у лютому 2017 року обвалилася частина бетонної огорожі на Шулявському шляхопроводі. Як повідомили в «Київавтодорі», причинами обвалу мосту є пожежі, які сталися раніше біля шляхопроводу чи під ним, а також корозія бетону. Як заявив тоді Віталій Кличко, аварійним міст так і не визнали, однак були зафіксовані порушення правил експлуатації.

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)