Афіша культурних подій на тиждень з 13 по 19 травня 2019 в Чернігові та області

Пропонуємо нашим читачам афішу культурних подій на тиждень з 13 по 19 травня 2019 в Чернігові та області.

 

Кіно

Мультиплекс  у ТРЦ «Голлівуд»

Покемон детектив Пікачу

Період прокату:09.05.2019 – 05.06.2019

Фільм розпочинається із загадкового зникнення приватного детектива Гаррі Гудмана. Після цього його 21-річному синові Тіму належить з’ясувати, що сталось з батьком. У цьому Тімові допоможе Покемон детектив Пікачу, милий та мудрий дотепник, який часом є загадкою навіть для себе самого.  Тім та Пікачу разом вирушають у неймовірну пригоду. Вони шукають ключ до розгадки у неоновому мегаполісі Райм-сіті, де люди та Покемони живуть пліч-о-пліч. Тім та Пікачу знайомляться з різними Покемонами та дізнаються шокуючу правду, здатну покласти край мирному співіснуванню та поставити під загрозу весь світ Покемонів.

 

Шахрайки

Період прокату:09.05.2019 – 05.06.2019

Блискучі шахрайки Енн Гетевей та Ребел Вілсон виходять на велике полювання! Одна – витончена грація з холодним розумом, яка завжди зриває куш, інша – дівчина проста і за мить вичистить ваші кишені. Хто ж з них заволодіє серцем і банківським рахунком нової жертви?

 

Омен: Переродження

Період прокату:09.05.2019 – 29.05.2019

Сара і Джон Тернер виховують сина-вундеркінда Майлза, який відрізняється геніальним інтелектом. З роками в поведінці хлопчика відбуваються зловісні зміни, пробуджуючи в Сарі побоювання, що здібності Майлза – результат впливу надприродних сил. Навколо восьмирічного генія відбуваються страшні події, які можна пояснити тільки його минулими інкарнаціями.

 

Месники: Завершення

Період прокату:25.04.2019 – 22.05.2019

Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. Чи зможуть Месники зупинити Таноса, зважаючи на великі втрати у своїх рядах? І чи вдасться вціліти людству у цьому масштабному протистоянні?

 

 

За 5 кроків до кохання

Період прокату:01.05.2019 – 15.05.2019

Простір, в якому вони існують, диктує суворі правила – закохані не повинні наближуватися один до одного ближче, ніж на 5 кроків. Вони не можуть навіть торкнутися один одного. Але справжнє кохання не знає меж. Чим сильніші почуття, тим більша спокуса порушити усі правила…

 

 

Агент Марні

Період прокату:02.05.2019 – 15.05.2019

Марні – пухкенька руда кицька, що завди жила, немов принцеса, і отримувала все, чого хотіла. Але коли настане час пробиватися у цьому світі самотужки, вона усвідомить, хто вона насправді – самотня киця, якій потрібні друзі…

 

 

 

 

Велика мандрівка

Період прокату:02.05.2019 – 15.05.2019

Одного разу, навіжений лелека з центру доставки дітей переплутав адреси і замість родини Панд приніс Малюка Панду ведмедю на ім’я  Мік-Мік. Мік-Мік у всьому любить порядок і вирішує доставити Малюка Панду його батькам до Південного Китаю. У мандрівку з ним вирушає недолугий сусіда Заєць Оскар. Дорогою вони зустрічають хвалькуватого Пелікана Дюка, полохливого Вовка Януса і романтичного Тигра Амура.

 

 

 

Театр

Обласний академічний музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

(каса): +38 (0462) 77-44-80

«ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ»

Музична комедія на 2 дії

14 травня, 18:30

«За двома зайцями» – одна з найвідоміших вітчизняних класичних комедій. Мало не кожен український театр має у своєму репертуарі власну інтерпретацію цієї нетлінної національної класики. У трактовці шевченківців комедійна історія про збанкрутілого спритного цирульника, який прагне розв’язати свої фінансові проблеми шляхом вигідного шлюбу з багатою нареченою, перетворилася на захопливу музичну виставу. Талановитий акторський ансамбль, чудове музичне оформлення, оздоблені рольовими ознаками танці і пісні дійових осіб, виконані артистами у супроводі оркестру, котрий є активним учасником спектаклю – все це створює веселий піднесений настій глядачів, які і насміються до сліз, й отримають задоволення від яскравого сценічного дійства.

 

«НЕВЧАСНО»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комедія на 1 дію, 15 травня, 16:30 та 19 травня, 18:30

Вистава «Невчасно» за п’єсою сучасної української письменниці Лани Ра – це інтригуюча життєствердна оповідь про віру у свою невипадковість. Це дебютна робота актриси нашого театру і починаючого режисера Анастасії Кузик.

Головний герой вистави, перебуваючи на межі між життям та самогубством, має зробити складний вибір. Кому-кому, але Архітектору самим Богом дано будувати… своє щастя своїми руками, проте натомість бідака намагається ці руки на себе накласти… Тут би і виставі кінець, якби це не було лише початком. Прозріння за прозрінням під пильним наглядом Янгола-охоронця, мандрів у минуле життя… І нарешті – герой «знаходить себе» там, де зовсім не очікував!

 

 

«ПОШИЛИСЬ У ДУРНІ»

Оперета-жарт на 2 дії

15 травня, 18:30

Класична комедія за п’єсою «Пошились у дурні» Марка Кропивницького, оздоблена чудовими українськими мелодіями в сучасній обробці, запальними танцями, жартами, оригінальним сценічним оформленням. В основі сюжету – конфлікт між дітьми та батьками. Двоє молодих хлопців служать наймитами у заможних господарів і до нестями закохані в їхніх дочок, яких батьки прагнуть віддати заміж за багатих женихів. Хлопці заради своїх коханих пускаються на хитрощі, через що виникає ціла низка комічних ситуацій. Що вигадали кмітливі наймити, аби пошити у дурні своїх господарів та одружитися з їхніми дочками, ви дізнаєтесь, коли відвідаєте нашу виставу. А натхненна емоційна гра талановитого акторського ансамблю робить повну гумору та дотепних ситуацій класику привабливою та цікавою для будь-якого покоління.

 

Пісні Миколи Мозгового у виконанні Сергія Линника

16 травня, 19:00

На сцені Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т. Г. Шевченка відбудеться концерт «Моя віра, надія, любов», в якому артист Сергій Линник виконуватиме для шанувальників музичного мистецтва популярні пісні відомого українського композитора Миколи Мозгового. Складний життєвий та творчий шлях Сергія Линника дав можливість сформуватися як високопрофесійному фахівцю, так і багатогранній творчій особистості. Працюючи у 2009-2015 роках генеральним директором Чернігівського театру, Сергій Линник зробив вагомий внесок у розвиток закладу, формування культурно-мистецького життя Чернігово-Сіверського краю. До травневої концертної програми включені популярні твори вітчизняної естради. Участь у яскравому театралізованому концерті візьмуть відомі виконавці та артисти балету.

 

Скапен

Комедія на 2 дії, 17 травня , 18:30

Події вистави розгортаються в Неаполі, морському порту, розхристаному не тільки усіма вітрами, а й почуттями і пригодами. Тут двоє закоханих знаходяться перед загрозою гніву своїх деспотичних татусів, тому звертаються до Скапена, слуги одного з них, наділеного нестримною енергією, з проханням про допомогу. «Сказати вам по правді, якщо вже я розпочну справу, так для мене неможливого майже не буває», – зізнається спритний слуга. І хоч саме ім’я Скапен походить від італійського scappare – уникати, випаровуватися, проте, крутієві частенько дістається палицею за його хитрощі і майже ніколи – вдячності від тих, хто звертався до нього по допомогу. Тривалість 2 години 15 хвилин.

 

«БУКА»

Казка-гра, 19 травня, 12:00

«Бука» – казка-гра, в якій діти разом з гномами, з Білочкою, Ведмедиком та Вовком грають у веселі ігри, щоб розвеселити похмурого зайчика Буку, котрий тільки буркоче і сердиться. З Білочкою вони граються з повітряними кульками, з Ведмедиком збирають мед, разом рятують Буку від Вовка. Зрештою, Бука розуміє, що головне – це мати хороших друзів!

 

Молодіжний театр

Е. Портер

ПОЛЛІАННА

Радісна вистава, тривалість – 2 год.

17 травня, початок о 19-00.

Світла, життєстверджуюча вистава для будь-якого віку про дивовижну історію веселої, життєрадісної і дуже балакучої дівчинки-сироти, яку від «відчуття обов’язку» взяла до себе сувора тітка. Але Полліанна має унікальне вміння за будь-яких обставин радіти життю, бачити все лише з кращого боку, і саме це допомагає не тільки їй самій, але й людям, що її оточують.

 

К. Гольдоні

Трактирниця

18 травня, 19:00

Що то є Жінка? Одвічна спокуса, райське яблуко, гаряче полум’я, котре змінюється холодною купелею. Така доступна й гріховна, варто лише простягти руку. Але це – лише маска, за нею – панцир неприступності та бажання кохати справжнього чоловіка, який не перетвориться на раба. Така вона, Мірандоліна, весела трактирниця з комедії Гольдоні.

 

“… Я маю в своєму розпорядженні акторів, які багато обіцяють; але для того, щоб застосувати їх з користю, необхідно заздалегідь вивчити їх. Кожний з них має притаманний йому характер, і якщо автор дасть йому характер, схожий з його власним, то успіх майже гарантовано.

Я буду розробляти сюжети, побудовані на характерах, тільки вони і є джерелом вдалої комедії, саме з них починав свою діяльність великий Мольєр”.

 

Дж. Патрік

Дорога Памела

19 травня, 19:00

Веселе і життєстверджуюче, смішне та ексцентричне, добре та  ніжне комедіяльне дійство про людей, змушених піти на обдурення, аби зачепитися за життя у вкрай безвихідній ситуації. І оскільки ці “авантюристи” дуже дотепні та винахідливі, у виставі багато гумору і неочікуваних поворотів. Але зворушливий образ Памели, яка пройшла шлях самотності і втрат, її чудакуватість та наївність, її безкорислива життєдайна любов до людей – головне у виставі.

 

З питання квитків – тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;

тел./факс (+38 0462) 77-89-48, (050)536 65 38, (093)252 78 96, (067)801 03 98.

 

Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського 

І-й Всеукраїнський театральний фестиваль аматорських колективів «Лискавиця»

Час пити чай

16 травня, 12:00

Мораліте на 1 дію без антракту. Дитяча вистава для дітей віком 8+. Постановник – Bragina Studio (Київ).

 

Федорчині сковорідки

16 травня, 16:30

Комедія на 1 дію без антракту. Постановник – театральний колектив «Пілігрим» (м. Бобровиця).

 

Світське товариство

16 травня, 18:30

Сучасна музична комедія на 1 дію без антракту за мотивами творів Михайла Старицького. Постановник – Народний аматорський театр естради «Хлібодар» Сосницького будинку культури.

 

Острів скарбів

17 травня, 13:00

Пригодницька вистава на 1 дію без антракту. За мотивами твору Роберта Луїса Стівенсона. Дитяча вистава для дітей віком 8+. Постановник – дитячий драматичний театр «Експромт» (м. Вишгород).

 

Реальність

17 травня, 18:00

Документальний театр на 1 дію без антракту. Постановник – самодіяльний театральний колектив «Театр откритих» (м. Гомель, Білорусь).

 

5 жінок

18 травня, 16:00

Комедія на 1 дію без антракту. Постановник – народний колектив народної естради «Колос» будинку культури Срібнянської селищної ради.

 

А все-таки я тебе

18 травня, 18:00

Біографічна драма на 1 дію без антракту. Постановник – студентський соціальний театр «Ex Libris» (м. Чернігів).

 

Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського, вулиця Воздвиженська 24, місто Ніжин, Чернігівська область, Україна, 16600. Контактні телефони: +38 04631-251-43, +38 04631-251-55

 

Чернігівський театр ляльок імені О. Довженка

АВТОКАЗКА

18 травня, 12:00

Відкриття сезону-2014 27 вересня 2014 року, вистава «Автоказка» – для дітей віком від 4 років. У доступній, ігровій формі малечі розповідають про те, чому важливо дотримуватися правил дорожнього руху.

 

СОЛОМ’ЯНИЙ БИЧОК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(вистава – жарт за українською народною казкою)

19 травня, 12:00

В цій комічній історії є і люди, і звірі, є довірливість і хитрість. Жили собі Дід і Баба. І були вони такі бідні, що не мали ані зерна в коморі, ні меду в глечику. А довкола ліс густий та звірі дикі. От і вирішила Баба вдатися до хитрощів. Звеліла Дідові зробити бичка з соломи і обсмолити йому боки. Який же хитрий план придумала Баба? І чи не залишиться той, хто занадто мудрував ні з чим? Подивимось. Для дітей з 4-х років

 

Довідки за телефоном: (04622) 3-34-31. Каса працює: вівторок – п’ятниця 13.30 – 17.00, субота – неділя 10.00 – 13.30

 

 

Музей

Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана

Ніч у музеї

Запрошуємо вас 18/V/19 узяти участь у міжнародній акції «Ніч музеїв»:

Ви

– Побачите нові виставки

– Візьмете учаcть у майстер-класах

– Отримаєте власний швидкий портрет

– Скуштуєте чаю

– Послухаєте живу музику

– Переглянете виставу

– Зануритесь у містичну феєрію ілюзій, ворожінь, таємниць…

– А ще побачите виступ ілюзіоніста та театру вогню, відкриєте для себе сторінки життя Григорія Ґалаґана та інших знайомих персонажів

15:00

Відкриття музейного проекту “Птах у квітах” (з нагоди 110-річчя Марії Приймаченко)

15:00

Ярмарок майстрів, face-art, швидкий портрет, лотерея, відеопокази, кава та ще багато різного

15:30

Відкриття виставки до Міжнародного дня лялькаря

16:00

Лекція-екскурсія англійською мовою залою західноєвропейського мистецтва

16:00

Виставка “Франція у творах О.Савченка-Більського” до Дня Європи в Україні

16:00

Вистава Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка

16:00–18:00

Майстер-класи лялькарів та з декоративного розпису

17:00

Концерт капели бандуристів імені Остапа Вересая

18:00

Концерт піаніста Дмитра Красноухова та інтерактивна лекція “Ідеал жіночої краси”

19:30

Чайна церемонія з Андрієм Кузнецовим (кількість місць обмежена)

20:00

Інтерактив “Традиції ворожіння”

20:44

Театралізоване мистецько-містичне дійство за мотивами біографії Григорія Ґалаґана “Карнавал” (кількість місць обмежена).

Вхідний квиток до Галаганівскої зали (лялькова вистава, концерти) – 15 грн.

Реєстраційний внесок на чайну церемонію – 40 грн.

Реєстраційний внесок на театралізоване дійство (включно з шоу ілюзіоніста та театру вогню) – 150 грн.

Для реєстрації на чайну церемонію чи театралізоване дійство вкажіть:

Ім’я, номер телефону, кількість місць у повідомленні у ФБ чи за тел. 0462-676715, 0462-610803

14000, Україна, м. Чернігів, вул. Музейна, 6  (територія Валу).Телефони: +38(0462) 676715, замовлення екскурсій:  +38(0462) 774616

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *