Рішення про інаугурацію доведеться чекати 15 травня

Засідання Комітету з питань Регламенту Верховної Ради України з датою інавгурації Володимира Зеленського відбудеться 15 травня о 15:00, повідомляє глава секретаріату комітету Марія Нехоца.

За її словами, комітет ще не отримав нові постанови про інавгурацію Зеленського, які зареєстрував позафракційний нардеп Віталій Купрій.
Тому комітет розгляне постанови про дату інавгурації в середу о 15 годині … За дорученням глави Ради, о 12:00 відбудеться засідання регламентного комітету, на якому розглянуть постанови про скасування закону про державну мову“, – заявила Нехоца у коментарі “РБК-Україна”.

Варто додати, що пріоритети стосовно мовного закону окреслив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку ранкового пленарного засідання у вівторок, 14 травня 2019 року. На його думку, головне і невідкладне завдання – підписання Закону про мову, інформує портал Верховної Ради України.

Відповідно, спікер парламенту дав доручення Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України невідкладно розглянути на своєму засіданні чотири зареєстровані постанови про скасування голосування за Закон про мову та підготувати їх до внесення на розгляд Парламенту.

«Переконаний, що закон про мову буде підписаний», – висловив упевненість посадовець.

Голова Парламенту нагадав, що порядком денним від 14 травня передбачений розгляд двох євроінтеграційних законів паливно-енергетичного комплексу, закон про ДБР, на якому наголошував комітет і фракції, і блок законів місцевого самоврядування.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *