У Височанській громаді відкриють комунальний кондитерський цех

Для здійснення  інфраструктурних проектів  Височанська громада, що у Борзнянському районі Чернігівщини, у 2019 році отримає 2589,1 тис. грн з державного бюджету.  Це цільова субвенція місцевому бюджету для формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Торік громада за кошти такої ж допомоги з держбюджету купила техніку для комунального підприємства. Про те, як розпорядитися грошима цього року, радилися в громаді нині.

Серед ідей – заміна водонапірної башти у селі Високе, придбання шкільного автобусу. А ще –  створення комунального кондитерського цеху. Він буде годувати смаколиками дітей, які навчаються в освітніх закладах громади. Саме цеху не започатковувала ще жодна громада.

Серед пріоритетів найближчого часу –  проекти щодо збирання та утилізації сміття, налагодження ефективнішого транспортного сполучення. На думку експертів Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, у цій справі найефективніше налагодити міжмуніципальне співробітництво між сусідніми громадами.

Фото сайту Чернігівського ЦРМС

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *