…А минуло сім десятиліть!

Про війну ніхто не хоче згадувати. Та вона й через сім з лишком десятиліть нагадує про себе. Так сталося в Чернігівському районі. Поблизу села Василева Гута селяни випасали худобу на першій травичці. Аж раптом побачили залізяку, схожу на снаряд.

Викликали співробітників поліції. Вони підтвердили – снаряд. Мінометна міна калібру 82 мм лишилася в лісі з часів Другої світової. Про подальші події розповіло видання Панорама.

Рятувальники, які відразу взяли небезпечну знахідку під охорону, вирішили спецавтомобілем відвезти міну подалі від села. Там і підірвали.

За стільки років міна нікому не потрапила на очі, хоча лежала на поверхні. А війна на сході України триває вже довше тієї, минулої…

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до чернігівців із застереженням. Якщо будуть знайдені вибухонебезпечні або підозрілі предмети, в жодному разі не можна їх чіпати руками! Необхідно негайно припинити будь-які роботи та  повідомити рятувальників і поліцію за телефонами 101 та 102.

Фото сайту ДСНС в області

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *