У Чернігові ДБР затримали главу фракції “Батьківщина” в міськраді та керівника “Чернігівбудінвесту”

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки та процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону  затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, а також директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест», повідомляє сайт Державного бюро розслідувань.

Мова йде про главу фракції “Батьківщини” у Чернігівській міській раді Івана Бакшуна та керівника міського КП Валерія Горбатова.

Сторінка депутата на сайті Чернігівської міської ради

За даними слідства, директор комунального підприємства за попередньою змовою групою осіб з депутатом вимагали 50 000 доларів США від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на території міста Чернігова та подальше погодження необхідних дозвільних документів щодо вказаної земельної ділянки.

У разі ненадання коштів, підприємцю погрожували неприємностями зі Службою безпеки України. Під час отримання першої частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тисяч доларів осіб затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідчі ДБР готують затриманим повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України). Також готується клопотання до суду про обрання особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 12 років.

На разі жодних офіційних коментарів ані від регіонального осередку об’єднання, ані від лідерки, ані від самих затриманих у публічному просторі немає. Щойно вони надійдуть – опублікуємо їхню точку зору на ситуацію.

В експертних колах, в свою чергу, офф рекордз повідомляють, що цим затриманням негласно в регіоні розпочалася боротьба за парламентську кампанію. Відповідно, йде активне накопичення ресурсів на жовтень, бо ж 27-го числа повинні відбутися вибори в до ВР України.

Фото – прес-служба ДБР

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *