Чи знаєте, що таке хортинг? А в нас є чемпіон світу!

Чемпіонат світу з цього доволі молодого виду спорту пройшов на Кіпрі. Саме там ніженець Максим Григор став чемпіоном. Про це повідомив сайт Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Вихованець Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак” виборов першість серед дорослих вагової категорії до 70 кілограм у змаганнях  “сутичка” та “двобій”. Тренер молодого спортсмена –  Олександр Васильєв

Мабуть, лише окремі любителі всіх без винятку видів спорту знають, про хортинг. Звичайно, карате, дзюдо чи айкідо відомі майже кожному. Та в них й історія довша. Хортинг з’явився в Україні порівняно недавно.

Це- вид змішаних єдиноборств. А ще – комплексна система фізичної підготовки, розвитку і вдосконалення особистості. Багато хто із відомих спортсменів Україні вважають його своєрідною національною філософією.

Адже назва «хортинг» походить від імені славетної Хортиці, батьківщини Запорізької Січі. Тож і вид спорту хортинг базується на фізичному, морально-естетичному і духовному вихованні, котре нерозривно пов’язане з відродженням народних традицій.

Козаки Січі нерідко змагалися у майстерності володіння зброєю, боролися і билися на кулаках. І завдяки такому вишкілу завжди були грізною силою. Розвиток військової майстерності і дух переможців і покладені у основу хортингу.

Школу цього виду спорті створив Едуард Єременко, відомий у світі єдиноборств майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, учасник бойових дій в Афганістані.

Тож Україна тепер не лише відродила національний вид спорту, а й має вже світових чемпіонів.

Фото сайту ОДА

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *