Ігор Коломойський вже прилетів до Києва

Український олігарх Ігор Коломойський прилетів до Києва. Про це повідомляє журналіст програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») Михайло Ткач  у власному телеграм-каналі.

Зокрема, пан Коломойський прибув в аеропорт «Бориспіль» о 20-й годині тим же літаком умовної групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT, на якому в ніч на 16 травня він прилетів із Тель-Авіва в Дніпро. Він не був в Україні з червня 2017 року, зауважує Михайло Ткач. Доти він жив у Женеві, Швейцарія. Від вересня 2018 року – в Ізраїлі, у місті Герцлія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олігарх повернувся в Україну в компанії депутата з «Відродження» Андрія Шипка і співвласника «95-го кварталу» Тімура Міндіча. Міндіч і Шипко неодноразово відвідували офіс Коломойського в Ізраїлі напередодні другого туру виборів президента. За попередніми даними олігарх приїхав до Києва, аби взяти участь в економічному інвестиційному форумі Concorde Capital, де була анонсована його зустріч в якості спікера разом з іншими представниками великого бізнесу – Сергієм Тігіпком, Андрієм Веревським, Костянтином Жеваго.

Фото – Михайло Жирівський

 

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *