Представник виконкому Чернігівської міськради Власенко вступився за затриманого Бакшуна

Представник ВО “Батьківщина” та член виконкому Чернігівської міської ради Юрій Власенко прокоментував затримання свого однопартійця Івана Бакшуна слідчими ДБР 15 травня. Свою думку він оприлюднив у себе на сторінці у фейсбуці.

Він зауважив, що викладена заява є його особистим баченням, а от позиція партії буде опублікована пізніше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я твердо переконаний, що за будь – який злочин винний має нести кримінальну відповідальність. Відповідальність, передбачену законодавством, не дивлячись на те, хто його вчинив: невідома тобі людина, родич, друг, однопартієць чи опонент. Всі мають бути рівні перед законом! Крапка! Разом з тим, ніхто не відміняв презумпцію невинуватості, яка передбачає, що до вироку суду людина не може бути визнана винною у вчиненні злочину. Ми неодноразово були свідками гучних заяв, постановочних затримань, які мали на меті лише одне – дискредитувати людину, зняти її з посади, виставити її на весь світ злочинцем, зруйнувати її сім’ю чи навіть долю.

Фото з особистої сторінки у фейсбуці

Також юрист вирішив публічно вступитися за затриманого пана Бакшуна. Він переконаний, що гучному затриманню передував ряд обставин, про який просто варто знати всім, хто вирішив “закидати камінням Івана Миколайовича”. Він вважає, що затримання є спробою політичної дискредитації суперниками сильного кандидата на майбутніх парламентських виборах по 205-му округу. 

1. Чернігівська міська організація ВО “Батьківщина” і фракція в міськраді послідовно і принципово відстоює інтереси людей, не боїться виносити питання про звернення до Президента, Уряду, Парламенту щодо зниження ціни на газ, продовження мораторію на продаж землі та інші важливі загальноукраїнські питання.

2. Фракція ВО “Батьківщина” в Чернігівській міській раді не допустила винесення на сесію міськради питання щодо виділення близько 75 мільйонів гривень з міського бюджету для видачі одноразової матеріальної допомоги напередодні 1 туру виборів Президента України. І тут активна позиція була саме Івана Бакшуна не допустити цей “дерибан” як голови фракції. Хто ж планував роздати ці кошти і для чого, думаю, зрозуміло всім.

3. Принципова позиція та послідовна робота фракції призвела до того, що діючий поки що Президент Петро Порошенко зайняв лише третє місце в першому турі (після Зеленського і Тимошенко) та отримав нищівну поразку в другому турі по Чернігову.

4. Іван Бакшун розглядався в місті, особливо опонентами, як один із найбільш реальних кандидатів в народні депутати по 205 виборчому округу. Зрозуміло, це не зовсім всім подобається (кому саме – прекрасно розумієте).

Ці обставини та той факт, що затримання відбулося в день народження його доньки, затриманому не дали можливості навіть зателефонувати адвокату, в його помешканні при доведеній до шокового стану дружині теж без адвоката проводили обшук… викликає багато запитань. Ще раз наголошую, що не збираюся захищати винну людину. Винен – має відповідати.

Разом з тим не вважаю за правильним ламати долю невинній людині.
Тому давайте дочекаємося вироку.
Терпіння та мудрості всім нам!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадуємо, що 15 травня у Чернігові співробітники ДБР затримали депутата міської ради Івана Бакшуна та керівника КП “Чернігівбудінвест” Валерія Горбатова за підозрою у хабарництві.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *