Сьогодні до Ради пройшли б чотири партії. Лідер — «Слуга народу»

Чотири партії проходять у Верховну Раду за підсумками опитування, поведеного з 30 квітня до 10 травня центром «Соціальний моніторинг», «Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка» і соціологічною групою «Рейтинг». У дослідженні взяли участь 3 тисячі респондентів. Похибка вибірки не більше 1,83%, повідомляє theБабель.

П’ятивідсотковий бар’єр долають партії  «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і ВО «Батьківщина».

Серед тих, хто визначився і голосуватиме на виборах, партію «Слуга народу» підтримують 39,9% опитаних (29,5% серед усіх). Далі йде «Опозиційна платформа — За життя» (10,9%), БПП «Солідарність» (10,6%) і «Батьківщина» (9,1%).

За партію «Сила і Честь» Ігоря Смешка проголосували б 5,1% респондентів (3,8% серед усіх), за «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка — 5,0% (3,7% серед усіх опитаних), за «Опозиційний блок — партію миру і розвитку» — 3,5% (2,6% серед усіх), за «Радикальну партію Олега Ляшка» — 3,3% (2,4% серед усіх), за ВО «Свобода» — 2,4%. За об’єднання «Самопоміч» — 2,0% з тих, то визначився і голосуватиме на виборах.

Партія Святослава Вакарчука набрала б 0,9% голосів серед тих, хто визначився. Всі інші, представлені в опитуванні партії, набрали б менше 0,5% голосів виборців. 9,4% респондентів віддали б голоси за «Слугу народу», якби їхньої партії не було в списку.

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)