У “Батьківщині” прокоментували затримання Бакшуна: “Це політична розправа”

Чернігівський осередок ВО “Батьківщина” оприлюднив свою позицію стосовно подій 15 травня, коли в Чернігові за підозрою у хабарництві слідчі ДБР затримали главу фракції ВО в Чернігівській міській раді Івана Бакшуна.

Заява викладена на сторінці організації у фейсбуці.

Тому публікуємо точку зору “без купюр”.

Діяльність ВО «Батьківщина» завжди базується на принципах законності та справедливості. Суворе дотримання закону та порядність партійного активу – беззаперечні засади в роботі Чернігівського осередку.

Саме тому, вважаємо, що правоохоронні органи повинні провести детальне розслідування за фактом пред`явлених обвинувачень на адресу депутата Чернігівської міської ради Івана Бакшуна. В будь – якій демократичній державі визнання вини та призначення покарання залишається виключно повноваженнями суду. У разі якщо факт неправомірної діяльності підтвердиться – винні мають понести справедливе покарання, незважаючи на депутатський мандат та партійну приналежність.

В той же час ми не виключаємо ймовірність «політичної розправи». Адже побідні методи неодноразово застосовувалися проти представників ВО «Батьківщина». В ході президентських виборів на партійний актив міста та області здійснювався тотальний тиск з боку правоохоронних органів і на даний час силові структури не зазнали жодних кадрових змін.

Гучні затримання нерідко є технологією по дискредитації певних політичних сил. Саме тому реальну оцінку ситуації дасть лише об`єктивне розслідування з максимальним інформуванням суспільства та дотриманням букви Закону.

Сторінка депутата на сайті Чернігівської міської ради

Нагадаємо, ще раніше представник виконкому від цієї політсили юрист Юрій Власенко також вбачав у затриманні Бакшуна політичні мотиви.

Як відомо, 15 травня слідчі ДБР затримали депутата Чернігівської міської ради – голову постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відноси, а також директора комунального підприємства «Чернігівбудінвест», повідомляє сайт Державного бюро розслідувань. За даними слідства, директор комунального підприємства за попередньою змовою групою осіб з депутатом вимагали 50 000 доларів США від підприємця за підписання договору про виділення в суборенду земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку на території міста Чернігова та подальше погодження необхідних дозвільних документів щодо вказаної земельної ділянки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В свою чергу в експертно-політичних колах вважають, що публічна заява “Батьківщини” радше схожа на виправдання з прихованим бажанням списати ситуацію та її наслідки на “попередників”, ще й оприлюднена із запізненням у добу після розгортання основних подій, що також не додає їй балів.

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *