Вакарчук створив політичну партію “Голос”

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що його новостворена партія “Голос” піде на вибори до Верховної Ради. Свою мету співак визначив як прагнення “знищення внутрішнього ворога і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього”. Про це повідомило видання Гордон з посиланням на прес-реліз партії “Голос”, опублікованому на файловому хостингу Dropbox.

“У часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенціальну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога, і стати сильними перед лицем ворога зовнішнього. Саме тому партія “Голос” іде на вибори до Верховної Ради”, – заявив Вакарчук.

У партії зазначили, що хочуть змінити правила гри в українській політиці, відокремити гроші від політики і поставити людину в центр державної політики.

“Якщо президент пропонуватиме зміни, ми будемо виступати за ще більші зміни. Якщо він забуде про свої обіцянки, ми змусимо його відповідати перед виборцями. Нам потрібні справжні зміни, а не їх імітація”, – підкреслив музикант.

Вакарчук зазначив, що стара політика належала олігархам.

“Ми ж не беремо в олігархів жодної копійки, жодної цукерки. Олігархи не пишуть і не фінансують наших сценаріїв. Нами ніхто не володіє. Нова політика – це коли депутати підзвітні не своїм спонсорам, а людям, які за них проголосували. Наші політичні рішення купувати не зможе ніхто… Ми не покладаємо всіх надій на президента. Ми віримо в народ. А президент має бути підзвітним народові. Саме так робиться нова політика”, – переконаний музикант.

До команди “Голос” увійшли колишній заступник Міністра економіки Юлія Клименко; громадський активіст і екс-голова правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин; доктор медичних наук Юрій Соколов; актор, режисер, один із захисників Донецького аеропорту Андрій Шараскін (позивний Богема); громадська активістка, волонтер, в.о. голови Одеської ОДА у 2016–2017 роках Соломія Бобровська.

У січні 2019 року Вакарчук заявив, що розчарований нинішнім станом української політики і хоче привести туди якомога більше нових осіб. “Я у справі. Ви дізнаєтеся більше найближчим часом”, – зазначив Вакарчук. Співак додав, що “влада як така його не хвилює”.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися восени 2019 року.

Фото: goloszmin.org

Позначки:,

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *