Благодійна виставка збирає гроші для добровольців

У чернігівському обласному Молодіжному центрі відкрилася незвична виставка. На ній волонтери збирають гроші на оптичне обладнання для бійців Добровольчого українського корпусу «Правий сектор».

Виставка має назву « Від митців для бійців» .В експозиції —майже шістдесят робіт львівських художників. Митці віддали їх для продажу.

Серед полотен –  портрети і пейзажі. Є малюнки на абстрактну тематику, представлені ікони.

Як розповіла телеканалу Чернігів:UA  керівниця обласної організації «Правий сектор» Наталія Панаско, мета виставки – зібрати таким чином кошти, щоб бійці добровольчого корпусу змогли закупити оптичне приладдя.

«На кожній картині вивішена ціна, тобто хто захоче, хто визначиться із картиною, у нас є скринька, туди будуть збиратися гроші, таким чином у нас буде відбуватися виставка», – пояснила Панаско.

Вартість художніх робіт різна – від 500 гривень і до десяти тисяч гривень.Працюватиме благодійний проект у Чернігові тиждень.

Виставка побувала вже в інших містах України – у Києві, Львові, Полтаві. Тож картин значно поменшало. Їх розкупили. Планується експозиція в Одесі та у східних містах підконтрольних Україні.

 

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *