Завтра – фінал Євробачення

А вчора, 16 травня, в Ізраїлі пройшов другий півфінал пісенного конкурсу. До фіналу потрапили представники десяти країн. Зокрема, Північної Македонії, Нідерландів, Албанії, Швеції, Росії, Азербайджану, Данії, Норвегії, Швейцарії та Мальти.  Пройшли і фаворити конкурсу – представник Нідерландів Дункан Лоренс з баладою Arcade, співак з Росії Сергій Лазарєв з піснею Scream та виконавець зі Швеції Джон Лундвік із соул-поп-композицією Too late to love.

Як і в першому півфіналі, глядачів Євробачення –  2019 порадували сюрпризами, пише НВ. Після виступів усіх учасників, коли  оголосили голосування, на сцені виступив музичний гурт Shalva Band. Його, учасники  – люди з різними формами інвалідності. Вони виконали пісню Million dreams («Мільйон снів»).

Потім концертну сцену зайняв  ізраїльський менталіст Ліор Сухард, який разом з помічниками виконав дивовижний трюк.

Для глядачів другого півфіналу співав  Ізхар Коен. Цей артист приніс Ізраїлю перемогу на Євробаченні в 1978 році з піснею А-Ба-Ні-Бі, виконаної на івриті спільно з групою Alphabeta.

А перша десятка півфіналістів визначилася 14 травня. До неї увійшли представники Греції, Білорусі, Сербії, Кіпру, Естонії, Чехії, Австралії, Ісландії, Сан-Марино, Словенії.

Автоматично до фіналу потрапляють виконавці країн Великої п’ятірки засновників Євробачення – Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Італії і Франції. Також там обов’язково буде співак країни- господарки конкурсу – Ізраїлю.

Фінал “Євробачення-2019” відбудеться ввечері 18 травня. Під час голосування телеглядачів заспіває американська поп-зірка Мадонна. Європейська мовна спілка офіційно підтвердила інформацію про її виступ перед початком другого півфіналу. Україна голосувати за музикантів не може, бо не бере участі у конкурсі.

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здесь размещаете любое содержание.... (Події зараз вимкнено)