Міський голова Чернігова хоче переглянути рух в центрі

На  черговому засіданні виконкому вчора, 16 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко заявив, що в перспективі треба працювати над можливістю розширення пішохідної зони в історичному центрі. Зокрема, від Валу до Красної площі. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Мер  повідомив про плани замовлення нової професійної організації дорожнього руху в центральній частині Чернігова..

«Я по місту їжджу вже роками і бачу, що дійсно збільшилася кількість автомобілів. І бачу краще рішення в тому, щоби не фрагментами приймати якісь зміни, а замовити організацію дорожнього руху в центральній частині міста. Починаючи з напрямків: Хлібопекарська, Реміснича, Коцюбинського, Мстиславська.

Домовитися, що центральна частина буде обмежуватися вулицями Молодчого, Шевченка, Київською – і, мабуть, до Ремісничої. Можливо, навіть Софії Русової ще зачепити. Всю центральну частину, але серцевина – оце. Магістратська, Кирпоноса, Коцюбинського – сюди особливу увагу, дуже вірогідно, що у цій серцевині будуть зміни руху.

Проектантам ми ставимо задачу максимально подивитися, де кишені для автомобілів, де можна розширити хоча б на метр-півтора. У зв’язку зі збільшенням кількості транспорту ми маємо максимально розглянути ці можливості і розширити вулиці в центральній частині. І в комплексі з цим думати про світлофорні об’єкти,»-висловив власну точку зору Атрошенко.

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *