ЗНО-2019: відповіді від міністерства про актуальне

 

Міністерство освіти і науки на власному сайті опублікувало відповіді на запитання, з якими звертаються до них абітурієнти. Всі роз’яснення сформовані  у два блоки запитань – відповідей – для вступників- бакалаврів і для тих, хто обрав навчання на магістра.

Тут містяться, зокрема, докладні пояснення щодо подачі заяв і документів, про мінімальні прохідні бали, правила пільгового вступу, все про додаткові бали і коефіцієнти, тонкощі вступу на бюджет.

У розділі про магістратуру великий блок присвячений іспитам – вступу на ті спеціальності, де необхідно здавати єдиний вступний іспит з іноземної мови, з права та загальним юридичним компетенціям.

Початок

Основна фаза вступної кампанії почнеться з 1 липня, коли почнеться реєстрація електронних кабінетів. Хоча існують і кілька різних блоків. Наприклад, з 13 травня почалася реєстрація на ЕВІ та ЕПВІ для тих, хто вступає до магістратури ряду спеціальностей.

Підготовка

За даними прес-служби МОН, котра й інформує про новації, запитання-відповіді готувалися на підставі найчастіших звернень і запитів до міністерства і приймальних комісій від абітурієнтів у минулі роки. Планується також найближчим часом надрукувати запитання і відповіді щодо вступу на молодшого спеціаліста. Буде відео роз’яснення й інфографіка.

Зв’язок

Останнього тижня червня повинна почати роботу «гаряча» телефонна лінія Міносвіти. Нині додаткові запитання у відомстві просять спрямовувати на електронну пошту: vstup2019@mon.gov.ua або задавати їх на офіційній сторінці групи Вступ 2019.

За матеріалами сайту etcetera

Позначки:

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *