Гройсман каже, що йому не соромно і він йде у відставку. Щоб балотуватися

Очільник Кабміну Володимир Гройсман оголосив про свою відставку. Про це він повідомив 20 травня під час брифінгу.

При цьому він зауважив, що його рішення напряму пов’язане із оголошенням президента Зеленського під час церемонії інавгурації про розпуск Верховної Ради.

Я думаю, ви всі знаєте, що Уряд складає свої повноваження перед новообраною Верховною Радою України, а не перед новообраним президентом. Але разом з тим я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення у середу (22 травня – ред.) чергового засідання Уряду. 

Також прем’єр підкреслив, що за три роки роботи Уряду йому “абсолютно не соромно за те, що вдалося зробити і наскільки адекватно зреагували на ті виклики і кризи, які перед нами стояли”. Володимир Гройсман переконаний, що його підлеглі за всі три роки роботи не допустили “жодної кризи, яка б несла загрозу українській державності”. Також він вважає, що нині Україна знаходиться у доброму стані, золотовалютні резерви країни нині знаходяться на рівні 20 млрд доларів, а на казначейському рахунку – 57 млрд грн.

Володимир Гройсман. Фото з офіційної фейсбук-сторінки

Також собі та команді Володимир Гройсман ставить у заслугу проведення децентралізації, збільшення у 4 рази місцевих бюджетів з 70 до майже 270 млрд грн, забезпечення української армії, а також трикратне підвищення мінімальної заробітної плати.

Ми маємо на сьогодні зарплату середню в країні трошки більше 10 тис грн. 

Окрім цього, він розповів і про робоче спілкування із новообраним президентом Володимиром Зеленським, говорить, що пропонував спільно із парламентом сформувати новий порядок денний.

Наживо: Брифінг

Опубліковано Volodymyr Groysman Понеділок, 20 травня 2019 р.

І дуже швидко почали приймати рішення, які зроблять країну сильнішою. Президент обрав інший шлях. І я вважаю, що він сьогодні своєю заявою (про розпуск Ради – ред.) взяв на себе усю відповідальність перед тими загрозами у майбутньому, які є на порядку денному. 

Також прем’єр Гройсман повідомив, що знову збирається балотуватися до парламенту, у якому він зі своїми однодумцями “сформує професійну команду, яка буде здатна служити державі і робити Україну успішною “.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман ще раніше оголосив про старт свого нового політичного проекту. Також відомий вже і його неофіційний слоган – Go Gro. Також в Чернігові почали з’являтися борди з рекламою цієї політсили, поступово рекламується вона і у соцмережах.

Оцініть матеріал!

Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *